Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

kasim-terli-foto-350x500

Dr. Kasım Terli’nin edindiği engin bilgilerini ve tecrübelerini birleştirmesi ile 2014 yılında Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildik. Bünyemizde bulundurduğumuz iş yeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları, iş yeri hemşireleri, kurumsal pazarlama uzmanları, halkla ilişkiler uzmanları ve insan kaynakları uzmanları ile profesyonel kadromuzu kurmuş bulunmaktayız.

Amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal zorunluluk olmaktan çıkartıp ülkemizde bunun kültür haline gelmesini sağlamaktır. Bu sayede iş kazaları ve meslek hastalıkları azalacak, yaşam kalitesi artacaktır.

Verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmet sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanarak çok kısa süre içerisinde 100’den fazla şirkete hizmet vermeyi başardık. 2016 yılı itibari ile 13 ilde hizmet veriyoruz. 2018 yılında bu sayıyı 21‘e, 2020 yılında 32’ye ve 2025 yılında da 81’e çıkartarak tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

2016 yılında web tabanlı isg takip sistemimizi kurduk. Kuruluşumuzdan bu yana oluşturduğumuz 75.000 dokümanı bu sisteme entegre ettik. Bu sistem sayesinde hem çalışanlarımız hem de müşterilerimiz Hekim Park’ın tüm dokümanlarına gittikleri her yerden ulaşabilmektedirler. Bu sistem bölgedeki diğer ortak sağlık ve güvenlik birimlerine de örnek olmuştur.

Bölgede, iş sağlığı ve güvenliği denilince Hekim Park’ın ilk akla gelmesi, bizi gururlandıran tek şeydir. Çalıştığımız şirketlerin bizi takdir etmesi ve diğer firmalara önermesi bizi onurlandırmaktadır. Şirketimizin bu günlere gelmesini hizmet verdiğimiz müşterilerimize borçluyuz. Onlar için elimizden ne geldiyse yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.